Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Ekonomické knihy na stiahnutie (Excerpts) | Sulik.sk
Ekonomika, ekonomická situácia a ekonomické údaje vybraných krajín.

Zhrnutie najlepších kníh o ekonómii | Knihy na stiahnutie – Excerpts

Vážený návštevník, kategória “Ekonomické knihy na stiahnutie” vznikla s cieľom predstaviť návštevníkom stránky Sulik.sk sumarizáciu toho najlepšieho z kvalitných ekonomických kníh. Nie každá ekonomická kniha totiž svojím názvom a krátkym zhrnutím dokáže čitateľovi poskytnúť hĺbku a rozsah, ktorej sa autor v knihe venuje. To mnohokrát samozrejme vedie k sklamaniu.“

Zoznam ekonomických kníh nájdete kliknutím sem!

A keďže ekonomika okrem iného pojednáva o efektívnosti a úspore, s čím sa denne potýkajú na Slovensku (evidentne okrem ľavicových politikov zo SMERU) všetci študenti, mladí a pracujúci ľudia či firmy, ponúkam Vám na prečítanie predtým, než investujete do kúpy niektorej z doporučených ekonomických kníh na downloadnutie, stručné zhrnutie jednotlivých kapitol alebo celkovej knihy.

Každý mesiac 1 ekonomická kniha na stiahnutie

Každý mesiac sa posnažím pripraviť na stiahnutie jeden výťažok z niektorej zo zaujímavých ekonomických kníh. Pôjde o ekonomické knihy, ktoré ma svojím obsahom, myšlienkami alebo filozofiou oslovili alebo ovplyvnili najviac. Ako som už spomenul, pôjde o voľné zhrnutie kapitol či celých kníh, ktoré sú okrem blogu Sulik.sk optimalizované pre čítanie na iPade, iPhone a tabletoch Android. Výťažky ekonomických kníh na stiahnutie nájdete aj vo forme PDF a ePub.

Otázky, príspevky a prípadne návrhy na nové výťažky ekonomických kníh, o ktoré by ste mali v budúcnosti záujem, mi prosím zasielajte sem.

Pre začatie čítania, kliknite na vybraný názov knihy: