Ekonomika, ekonomická situácia a ekonomické údaje vybraných krajín.

Ekonomika Brazílie

Maloobchodný obrat Brazílie | Máj 2013 s nárastom +4,5%

Ako dnes informoval brazílsky štatistický úrad Instituto Brasileiro de Geografia e Estatística (IBGE), neočistené maloobchodné obraty v Brazílii stúpli k rovnakému mesiacu predchádzajúceho roka o … Viac.

Prihlásenie áut v Brazílii | Apríli 2013 s nárastom +30,2%

Podľa brazílskeho združenia výrobcov áut ANFAVEA (Associação Nacional dos Fabricantes de Veículos Automotores) sa ohlásilo prihlasovanie áut v Brazílii v apríli 2013 naspäť so silným … Viac.

Produkcia priemyslu v Brazílii | Marec 2013 – s poklesom -3,3%

Ako informoval brazílsky inštitút Brasileiro de Geografia e Estatística (IBGE), neočistený výstup produkcie priemyslu v Brazílii (ťažká výroba) poklesol v marci 2013 k rovnakému mesiacu … Viac.

Registrácia áut v Brazílii | Marec 2013 s poklesom -4,7%

Registrácia áut v Brazílii – Podľa brazílskeho združenia výrobcov áut ANFAVEA (Associação Nacional dos Fabricantes de Veículos Automotores) poklesli v marci 2013 registrácie áut v … Viac.

Priemyselná produkcia Brazílie | Február 2013 s poklesom -3,2%

Priemyselná produkcia Brazílie – Podľa brazílskeho inštitútu Instituto Brasileiro de Geografia e Estatística (IBGE) poklesol neočistený výstup priemyslu v Brazílii (ťažba a výroba) vo februári … Viac.

Registrácia áut v Brazílii | December 2012 s nárastom +6,2%

Ako informovalo brazílske automobilové združenie ANFAVEA (Associação Nacional dos Fabricantes de Veículos Automotores), v decembri 2012 vzrástla registrácia automobilov v Brazílii k rovnakému mesiacu predchádzajúceho … Viac.

Brazílsky export | December 2012 s prepadom -10,7%

Ako informovalo brazílske ministerstvo vývoja, priemyslu a zahraničného obchodu (Ministério do Desenvolvimento, Indústria e Comércio Exterior), v decembri 2012 poklesol export tovarov a komodít z … Viac.

Brazília | Reálne obraty v maloobchode s nárastom +8,45%

Ako informoval brazílsky štatistický úrad Instituto Brasileiro de Geografia e Estatística (IBGE), obraty v maloobchode v Brazílii za mesiac september 2012 dosiahli nové maximum. Sezónne … Viac.