Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 465
Ekonomika Číny
Ekonomika, ekonomická situácia a ekonomické údaje vybraných krajín.

Ekonomika Číny

Hrubý domáci produkt Číny | Rok 2014 nárast +7,4 %

Čínsky štatistický úrad (NBS) dnes v prvom oficiálnom odhade zverejnil údaje, podľa ktorých reálny hrubý domáci produkt Číny vzrástol v roku 2014 o +7,4 % … Viac.

Maloobchodný obrat v Číne | November 2014 s nárastom +11,2 %

Maloobchodný obrat v Číne – čínsky národný štatistický úrad informoval o nominálnych údajoch obratov v maloobchode Číny za mesiac november 2014. V októbri 2014 zaznamenal … Viac.

Predaj áut v Číne | November 2014 s nárastom +4,66%

Asociácia čínskych výrobcov áut informovala, že predaj áut v Číne vzrástol v novembri 2014 (neupravené originálne dáta) s oslabenou sadzbou o + 4,66% za rovnaký … Viac.

Priemyselná produkcia v Číne I September 2014 s nárastom +8,0 %

Čínsky štatistický úrad (NBS) informoval, že priemyselná produkcia v Číne za mesiac september 2014 predstavovala nárast o +8,0 % k rovnakému mesiacu predchádzajúceho roka. Priemyselná … Viac.

Výroba elektrickej energie v USA a Číne – v kontexte rastu HDP

Pravidelne odkazujú anglosaskí analytici na čínsku výrobu elektrickej energie s tým, aby zvýraznili, že slabý rast pri výrobe elektriny a pri jej spotrebe súvisí s … Viac.

Maloobchodné obraty v Číne | Apríl 2013 s nárastom +12,8%

Čínsky National Bureau of Statistics  dnes informoval aj o nominálnych údajoch obratov v maloobchode v Číne za mesiac apríl 2013. V apríli zaznamenal maloobchod v … Viac.

Čínsky export | December 2012 na historickom maxime

Čínsky export: Dnes zverejnil čínsky colný úrad údaje k zahraničnému obchodu Číny za mesiac december 2012. Rast exportu predstavoval v Číne v porovnaní k rovnakému … Viac.