Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 465
Ekonomika Írska
Ekonomika, ekonomická situácia a ekonomické údaje vybraných krajín.

Ekonomika Írska

Írsky priemysel | December 2014 s nárastom o +18,2 %

Írsky priemysel naďalej rastie. Írsky štatistický úrad zverejnil údaje, podľa ktorých širokovzatá produkcia v priemysle Írska a jej výstup stúpli náležite v posledných mesiacoch. Írsky … Viac.

Írsky export | Máj 2013 s poklesom -5,9% k predošlému roku

Írsky export – Ako informoval v piatok írsky štatistický úrad Central Statistics Office (CSO), neočistený objem exportu tovarov a komodít poklesol v Írsku v máji … Viac.

Írsky export | November 2012 s poklesom -3,5%

Ako informoval írsky Central Statistics Office (CSO), neočistený objem exportu Írska v tovare a komoditách, sa v novembri 2012 prepadol k rovnakému mesiacu predchádzajúceho roka o … Viac.

Produkcia priemyslu v Írsku | November 2012 s poklesom -6,6%

Ako informoval írsky centrálny štatistický úrad Central Statistics Office (CSO), výstup širokovzatej produkcie v írskom priemysle (ťažba, energie a výroba), poklesol v novembri 2012 k … Viac.

Nehnuteľnosti v Írsku | Október 2012 – ceny s poklesom -8,15%

Ako informoval írsky štatistický úrad (Central Statistic Office/CSO), priemerné ceny nehnuteľností poklesli v októbri 2012 v Írsku k rovnakému mesiacu minulého roka o -8,15%. K … Viac.